SSD Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 TB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kingston SNV2S/2000G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 TB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston NV2 SSD - 2TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 567 zł |
Kingston Dysk SSD NV2 2000GB M.2 2280 PCI-e 4.0 NVMe 3500/2800 DGKINWKT02N | 566 zł |
Kingston NV2 M.2 Pcie 4.0 NVMe 2TB HD-SSDM2-KNG-156 | 509 zł |
Dysk KINGSTON NV2 2TB SSD | 517 zł |
Dysk KINGSTON NV2 2TB SSD | 517 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston NV2 SNV2S/2000G
Ceny na Kingston NV2 SNV2S/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 GB | od 140 zł | 19 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 GB | od 122 zł | 29 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 TB | od 235 zł | 26 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 TB | od 391 zł | 32 oferty | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 TB | od 1 029 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →