SSD WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B 2 ТБ
Відео 8Фото 5 |
WD WDS200T2B0B |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B 2 ТБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Blue SSD M.2 2TB HD-SSDM2-WD-012 | 629 zł |
Dysk WD Blue 3D Nand 2TB SSD | 655 zł |
Western Digital Blue 3D M.2 2048 GB dysk twardy WDS200T2B0B | 649 zł |
Dysk WD Blue 3D Nand 2TB SSD WDS200T2B0B | 650 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B
Ціни на WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS250G2B0B 250 ГБ | від 225 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS500G2B0B 500 ГБ | від 310 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS100T2B0B 1 ТБ | від 546 zł | 1 пропозиція | ||
WD Blue SSD 3D NAND M.2 WDS200T2B0B 2 ТБ | від 591 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →