SSD WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 ТБ
Відео 9Фото 10 |
WD WDS100T3B0E |
|
Продуктивний та відносно недорогий M.2 SSD-накопичувач об'ємом 1 ТБ. Має компактні розміри, що відповідають стандарту 2280, сумісний з усіма материнськими платами, обладнаними портом M.2 із підтримкою PCI-E 4.0. Незважаючи на те, що він відноситься до середньої цінової категорії і входить в лінійку Blue, його можливості скоріше можна порівняти з більш дорогими та статусними SSD з лінійки WD Black.
По факту є першою моделлю в історії серії Blue, яка потоваришувала з високошвидкісним інтерфейсом PCI-E 4.0. Серцем пристрою є безбуферний контролер нового покоління від SanDisk, розробкою якого займався внутрішній відділ Western Digital. Як основа використовується швидка і довговічна пам'ять - 112-шарова флеш-пам'ять 3D TLC NAND. Виробником заявлені ідентичні швидкості лінійного читання та запису – 4150 Мбайт/с.
Крім того, пристрій має вражаючі показники IOPS (600 тисяч для читання і 750 тисяч для запису), забезпечуючи швидке завантаження операційної системи, ресурсомістких професійних додатків і сучасних ігор з великим і відкритим ігровим світом. Незважаючи на позиціонування та демократичну вартість, виробник оснастив накопичувач п'ятирічною гарантією замість трьох років. А ресурс на перезапис складає солідні 600 ТБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 ТБ
Усі ціни 23 →WD Blue SN580 SSD - 1TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 319 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Blue 1TB SN580 NVMe M.2 PCIe Gen4 DGWDCWKT01T3 | 333 zł |
WD Blue SN580 M.2 PCIe NVMe 1TB HD-SSDM2-WD-141 | 309 zł |
Dysk WD Blue SN580 1TB SSD | 309 zł |
Dysk WD Blue SN580 1TB SSD | 309 zł |
Модификації WD Blue SN580 WDS100T3B0E
Ціни на WD Blue SN580 WDS100T3B0E |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ | від 215 zł | 21 пропозиція | ||
WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ | від 226 zł | 19 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 ТБ | від 308 zł | 23 пропозиції | ||
WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 ТБ | від 529 zł | 18 пропозицій |