SSD WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B 120 ГБ
WD WDS120G2G0B |
|
WDS120G1G0B і WDS120G2G0B дані моделі відрізняються контролерами і чипами пам'яті. А сама цифра (G1/G2) це номер релізу/покоління.
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B 120 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital WD M.2 2280 120GB, Green - WDS120G2G0B WDS120G2G0B | 144 zł |
HDD 120Gb WD SSD WDS120G1G0B M2.2280 Solid State | 210 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! WESTERN DIGITAL WD Green SSD 120GB SATA III 6Gb/s M. | 209 zł |
Відеоогляди
Модификації WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B
Ціни на WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B |
---|---|---|---|---|
WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B 120 ГБ | від 144 zł | 5 пропозицій | ||
WD Green SSD M.2 WDS240G2G0B 240 ГБ | від 135 zł | 6 пропозицій | ||
WD Green SSD M.2 WDS480G2G0B 480 ГБ MTTF 1 млн.год | від 243 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →