SSD WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 ТБ без радіатора
Відео 19Фото 6 |
WD WDS400T2X0E |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 ТБ без радіатора
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD SN850X 4TB M2 2280 PCIe Gen4 NVMe Gaming SSD do 7300 MB/s prędkość odcz | 1 379 zł |
WD Black SN850X M.2 PCIe NVMe 4TB HD-SSDM2-WD-121 | 1 459 zł |
Dysk WD Black SN850X 4TB SSD | 1 399 zł |
Dysk SSD WD WD Black 4 TB M.2 7300MB/s 6600MS/s | 1 851 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Black SN850X WDS400T2X0E
Ціни на WD Black SN850X WDS400T2X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 ТБ без радіатора | від 339 zł | 20 пропозицій | ||
WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 ТБ з радіатором | від 469 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора | від 693 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 ТБ з радіатором | від 819 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 ТБ без радіатора | від 1 379 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →