SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 ТБ без радіатора
Відео 13Фото 26 |
Samsung MZ-V9P4T0BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 ТБ без радіатора
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 990 PRO 4 TB PCIe 40 do 7450 MB/s NVMe M2 2280 wewnętrzny dysk SSD | 1 749 zł |
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 990 Pro PCle 4.0 NVMe M.2 4TB MZ-V9P4T0BW Czarny | 1 649 zł |
Samsung 990 Pro SSD - 4TB - Bez radiatora - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 1 499 zł |
Samsung Dysk SSD 990PRO Gen4.0x4 NVMe 4TB MZ-V9P4T0BW DGSAMWBT40990PR | 2 023 zł |
Samsung 990 Pro 4TB HD-SSDM2-SAM-128 | 1 789 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW
Ціни на Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 489 zł | 24 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 ТБ з радіатором | від 529 zł | 29 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 ТБ | від 899 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 769 zł | 23 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 884 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 ТБ без радіатора | від 1 499 zł | 16 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 ТБ з радіатором | від 1 549 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →