SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ
Відео 28Фото 12 |
Samsung MZ-V8V1T0BW |
|
Прокачана версія популярного M.2 SSD накопичувача від Samsung з приставкою Plus Plus. Виконаний у компактному форм-факторі M.2, важить всього 8 грам і має невеликі габарити (22x80 мм), що дозволяє встановити його в тонкі лептопи та ПК з обмеженим простором усередині корпусу. Представляє споживчу лінійку EVO корейського гіганта Samsung, яка орієнтована на масового покупця. При його виробництві використовується висококласна 96-шарова флеш-пам'ять 3D TLC NAND, яка разом із шиною PCI-E 3.0 4x та протоколом обміну даними NVMe забезпечує високу швидкодію пристрою за будь-яких сценаріїв використання.
Незважаючи на приналежність до серії EVO, накопичувач відноситься швидше до середнього, а не топового рівня, і може з однаковим успіхом зіграти роль системного накопичувача, ігрової бібліотеки або швидкодіючого накопичувача в робочій станції для фото, аудіо та відеообробки. Samsung 970 EVO Plus працює під керуванням фірмового контролера Samsung Phoenix, який уточнений під роботу з інтерфейсом наступного покоління PCI-E 3.0.
У порівнянні з оригінальним накопичувачем 970 EVO інженери компанії оптимізували укладання пам'яті та роботу контролера, що вилилося у помітне збільшення швидкостей. Оригінальний видавав максимум 2500 МБ/с у режимі запису та 3400 МБ/с у режимі читання, тоді як модель EVO PLus забезпечує 3300 - 3500 МБ/с, по суті зрівнюючи швидкість запису та читання. Також у середньому на 20% зросли показники IOPS, які відповідають за операції копіювання та запису з випадковим доступом. Щоб знизити просідання швидкості при копіюванні великих об'ємів даних, накопичувач оснастили повноцінним DRAM-буфером. Таким чином Samsung 970 EVO Plus є одним із найшвидших і найнадійніших M.2 SSD з підтримкою шини PCI-E третього покоління.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ
Усі ціни 25 →Samsung 980 1 TB PCIe 30 up to 3500 MB/s NVMe M2 Internal Solid State Driv | 349 zł |
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 980 PCIe 3.0 NVMe M.2 1TB MZ-V8V1T0BW Czarny | 369 zł |
Samsung 980 SSD - 1TB - PCIe 3.0 - M.2 2280 | 415 zł |
Samsung 980 M.2 PCIe NVMe 1TB HD-SSDM2-SAM-081 | 489 zł |
Samsung Samsung Dysk 980 PCIe 3.0 NVMe™ M.2 SSD 1 TB MZ-V8V1T0BW | 369 zł |
Модификації Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW
Ціни на Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ | від 205 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 ГБ | від 159 zł | 22 пропозиції | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ | від 250 zł | 26 пропозицій |