SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW 250 ГБ
Відео 13Фото 6 |
Samsung MZ-V7S250BW |
|
Високопродуктивний внутрішній SSD-накопичувач об'ємом 250 Гб з передовим інтерфейсом M. 2 (NVMe 1.3, PCI-E 4x) у форм факторі M. 2 2280. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для персональних комп'ютерів і робочих станцій початкового рівня (з низьким навантаженням на дискову підсистему). Апаратною основою цієї моделі став продуктивний багатоканальний контролер Samsung Phoenix з DRAM-буфером розміром 512 Мб на основі пам'яті LPDDR4.
Багатошарова фірмова флеш-пам'ять 3D TLC V-NAND відрізняється поліпшеною надійністю. Контролер підтримує технологію високошвидкісного SLC-кешування операцій запису, що забезпечує чудову продуктивність накопичувача в якості системного диска і будь-яких інших тривіальних сценаріїв використання. При підтримці материнської плати повноцінного режиму PCI-E 3.0 4x, швидкість послідовного читання досягає 3500 Мбайт/с, а запису 2300 Мбайт/сек.
Завдяки цьому накопичувач Samsung 970 Plus EVO M. 2 MZ-V7S250BW забезпечує надшвидку завантаження операційної системи, ресурсномістких додатків і актуальних ігор ААА-категорії. У специфікаціях виробника декларується ресурс гарантованої запису (TBW) до 150 Тб. Це дозволяє щодня записувати близько 40 Гб даних протягом 10 років, чого більш ніж достатньо для абсолютної більшості домашніх користувачів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW 250 ГБ
Усі ціни 21 →Samsung SSD 970 EVO Plus 250 GB M2 MZ-V7S250E | 627 zł |
Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S250BW 250GB DGSAMWB25097EPL | 272 zł |
Samsung 970 Evo Plus M.2 250GB HD-SSDM2-SAM-049 | 269 zł |
Dysk SAMSUNG 970 EVO Plus 250GB SSD | 248 zł |
Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S250BW 250GB 46785 | 277 zł |
Модификації Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW
Ціни на Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW 250 ГБ | від 170 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S500BW 500 ГБ | від 325 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ | від 199 zł | 27 пропозицій | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW 2 ТБ | від 763 zł | 26 пропозицій |