SSD Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA
Відео 13Фото 8 |
Samsung MZ-77E4T0BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW
Ціни на Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 ГБ EU | від 192 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 ГБ EU | від 229 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA | від 267 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU | від 419 zł | 16 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU | від 699 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 ТБ UA | від 754 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 ТБ EU | від 1 486 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA | від 1 527 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →