SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ
Відео 28Фото 12 |
Samsung MZ-V8V250BW |
|
Функція Host Memory Buffer (HMB) використовує DMA (прямий доступ до пам'яті) PCI Express, дозволяючи твердотільних накопичувачів використовувати частину DRAM у системі ПК, замість вимагати від SSD наявності власної DRAM.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 980 PCIe 3.0 NVMe M.2 250GB Czarny | 209 zł |
Samsung 980 SSD - 250GB - PCIe 3.0 - M.2 2280 | 225 zł |
Samsung Dysk SSD 980 250GB Gen3.0x4 NVMeMZ-V8V250BW DGSAMWB25098000 | 269 zł |
Samsung 980 M.2 PCIe NVMe 250GB HD-SSDM2-SAM-079 | 271 zł |
Samsung Samsung 980 PCIe 3.0 NVMe™ M.2 SSD MZ-V8V250BW | 219 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW
Ціни на Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 ГБ | від 205 zł | 22 пропозиції | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 ГБ | від 159 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 ТБ | від 250 zł | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →