SSD Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 ГБ
Відео 24Фото 14 |
Samsung MU-PC500T/WW |
|
Легкий, малогабаритний і високопродуктивний зовнішній SSD-накопичувач об'ємом 500 Гб з підтримкою швидкісного інтерфейсу USB-C 3.2 Gen2. Відрізняється малою вагою (58 м) і скромними розмірами добротного пластикового корпусу, які дають змогу носити його в будь-який, навіть маленькій жіночій сумці або в кишені верхнього одягу. Забезпечує надшвидку передачу даних через порт USB 3.2 C Gen2 зі швидкістю до 1050 Мбайт/с, що в 6-10 разів перевершує показники звичайних споживчих мобільних накопичувачів на основі HDD.
Висока швидкість передачі даних гарантує швидке копіювання відео 4K/8K-роздільної здатності, оригіналів фотографій в RAW-форматі і файлів різних робочих проєктів. В комплекті SSD-накопичувача Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW передбачені два типи кабелів для підключення (C USB -> USB-C і C USB -> USB A, обидва завдовжки 50 см), що дозволяє без проблем підключатися до будь-яких персональних комп'ютерів, ноутбуків, ультрабукам, медіаплеєра або актуальних моделей LCD/OLED-телевізорів.
Накопичувач поставляється з вбудованим програмним забезпеченням для систем, що працюють під ОС Windows і MacOS. Підтримує протокол UASP (USB Attached SCSI Protocol), що забезпечує підвищену швидкість передачі даних. Можливо надійне шифрування даних за алгоритмом AES 256 біт, що важливо для захисту комерційно цінної інформації в бізнесі. Заснований на фірмовому контролері і оригінальною флеш-пам'яті 3D TLC NAND.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 ГБ
Усі ціни 65 →SAMSUNG Zewnętrzny dysk SSD SAMSUNG T7 USB 3.2 500 GB Czerwony MU-PC500R/W | 337 zł |
Samsung Portable SSD T7 - 500GB - Szary - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB | 445 zł |
Samsung Samsung Przenośne SSD T7 USB 3.2 500GB MU-PC500R/WW | 409 zł |
Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB USB 3.2 Gen. 2 SSD Czerwony | 370 zł |
Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB USB 3.2 Gen. 2 SSD Czerwony | 370 zł |
Модификації Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW
Ціни на Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 ГБ | від 327 zł | 90 пропозицій | ||
Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW 1 ТБ | від 339 zł | 82 пропозиції | ||
Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 ТБ | від 569 zł | 83 пропозиції |