SSD Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 GB
Wideo 24Zdjęcia 14 |
Samsung MU-PC500T/WW |
|
Lekki, kompaktowy i wydajny zewnętrzny dysk SSD o pojemności 500 GB z szybkim USB C 3.2 Gen2. Różni się niewielką wagą (58 g) i skromnymi wymiarami solidnego plastikowego etui, co pozwala nosić go w każdej, nawet małej damskiej torebce lub w kieszeni odzieży wierzchniej. Zapewnia ultraszybki transfer danych USB 3.2 C Gen2 z prędkością do 1050 MB/s, jest to 6-10 razy szybsze niż oferują konsumenckie dyski mobilne oraz twarde.
Wysoka prędkość transmisji danych gwarantuje szybkie kopiowanie wideo 4K/8K, oryginałów RAW i różnych plików projektów roboczych. Dysk Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW SSD wyposażony jest w dwa rodzaje kabli połączeniowych (USB C -> USB C i USB C -> USB A, oba o długości 50 cm), co pozwala na łatwe podłączenie do dowolnego komputera osobistego, laptopa, ultrabooka, odtwarzacza multimedialnego lub telewizora LCD/OLED.
Dysk jest dostarczany z oprogramowaniem układowym dla systemów Windows i MacOS. Obsługuje UASP (USB Attached SCSI Protocol) dla szybszego transferu danych. Możliwe jest bezpieczne szyfrowanie danych użytkowników za pomocą 256-bitowego algorytmu AES, co jest istotne dla ochrony cennych informacji handlowych w segmencie biznesowym. Oparty na autorskim kontrolerze i oryginalnej pamięci flash 3D TLC NAND.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 GB
Wszystkie ceny 64 →SAMSUNG Zewnętrzny dysk SSD SAMSUNG T7 USB 3.2 500 GB Czerwony MU-PC500R/W | 337 zł |
Samsung Portable SSD T7 - 500GB - Szary - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB | 409 zł |
Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB USB 3.2 Gen. 2 SSD Czerwony | 370 zł |
Samsung Samsung Przenośne SSD T7 USB 3.2 500GB MU-PC500R/WW | 409 zł |
Dysk SAMSUNG Portable T7 500GB USB 3.2 Gen. 2 SSD Czerwony | 370 zł |
Modyfikacje Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW
Ceny na Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 GB | od 327 zł | 89 oferty | ||
Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW 1 TB | od 339 zł | 83 oferty | ||
Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 TB | od 569 zł | 82 oferty |