SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора
Відео 19Фото 43 |
Samsung MZ-V8P2T0BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 980 PRO M2 NVMe SSD MZ-V8P2T0BW 2 TB PCIe 40 7000 MB/s Read 5000 M | 767 zł |
Samsung 980 Pro SSD - 2TB - Bez radiatora - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 829 zł |
Samsung Dysk SSD 2TB 980PRO Gen4.0x4 NVMe MZ-V8P2T0BW DGSAMWBT20980PR | 922 zł |
Dysk SAMSUNG 980 Pro 2TB SSD | 787 zł |
Samsung Dysk SSD 2TB 980PRO Gen4.0x4 NVMe MZ-V8P2T0BW 59746 | 939 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW
Ціни на Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ | від 360 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 360 zł | 30 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором | від 499 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 647 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 759 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →