SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 TB bez radiatora
Wideo 19Zdjęcia 43 |
Samsung MZ-V8P2T0BW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 TB bez radiatora
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 980 PRO M2 NVMe SSD MZ-V8P2T0BW 2 TB PCIe 40 7000 MB/s Read 5000 M | 699 zł |
Samsung 980 Pro SSD - 2TB - Bez radiatora - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 829 zł |
Dysk twardy Samsung DYSK SSD 980PRO Gen4.0x4 NVMeMZ-V8P2T0BW | 699 zł |
Dysk SAMSUNG 980 Pro 2TB SSD | 787 zł |
Samsung MZ-V8P2T0BW dysk SSD M.2 2000 GB PCI Express 4.0 MZ-V8P2T0BW | 813 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW
Ceny na Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 GB | od 353 zł | 19 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 TB bez radiatora | od 360 zł | 29 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 TB z chłodnicą | od 499 zł | 14 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 TB bez radiatora | od 647 zł | 20 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 TB z chłodnicą | od 759 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →