SSD Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ 256 GB
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Samsung MZVL2256HCHQ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ 256 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung SSD PM9A1 M2 NVMe 256GB MZVL2256HCHQ-00B00 | 314 zł |
Samsung PM9A1 M.2 256 GB PCI Express 4.0 TLC NVMe MZVL2256HCHQ-00B00 | 261 zł |
Dysk SSD Samsung PM9A1 (bulk) 256GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (MZVL2256H | 241 zł |
Samsung PM9A1 256GB Nvme M.2 80 MZVL2256HCHQ-00B00 - DARMOWY PACZKOMAT OD | 248 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk SSD Samsung PM9A1 256GB Nvme M.2 2280 MZVL2256HCH | 252 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ
Ceny na Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ |
---|---|---|---|---|
Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ 256 GB | od 239 zł | 8 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ 512 GB | od 302 zł | 8 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL21T0HCLR 1 TB | od 459 zł | 6 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB 2 TB | od 955 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →