SSD Samsung PM883 MZ7LH960HAJR 960 GB
Wideo 2 |
Samsung MZ7LH960HAJR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM883 MZ7LH960HAJR 960 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD 960 GB Samsung 25 cala 63 cm SATAIII PM883 Bulk MZ7LH960HAJR-00005 | 872 zł |
Samsung PM883 DC 2.5" SSD - 960GB - SATA-600 - 2.5" | 473 zł |
SSD 2.5'' 960GB Samsung PM883 SATA 3 Ent. OEM Enterprise SRV-MA-SAM-0004 | 589 zł |
Samsung PM883 2.5" 960 GB Serial ATA III MZ7LH960HAJR-00005 | 537 zł |
Dysk SSD Samsung PM883 960GB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MZ7LH960HAJR | 571 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung PM883 MZ7LH960HAJR
Ceny na Samsung PM883 MZ7LH960HAJR |
---|---|---|---|---|
Samsung PM883 MZ7LH240HAHQ 240 GB | od 276 zł | 8 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH480HAHQ 480 GB | od 433 zł | 10 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH960HAJR 960 GB | od 466 zł | 10 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH1T9HMLT 1.92 TB | od 1 352 zł | 5 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH3T8HMLT 3.84 TB | od 3 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →