SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора
Відео 19Фото 12 |
Samsung MZ-V8P1T0BW |
|
Внутрішній твердотільний накопичувач на 1 ТБ сімейства Samsung 980 PRO — це високопродуктивний SSD верхньої цінової категорії. Він виконаний в компактному форм-факторі M. 2 2280, має легку вагу (близько 7 грам) і невеликі розміри (22x80 мм), що допускає його установку навіть в тонких лептопах. Використовувати продукт рекомендується в настільних або портативних комп'ютерах з високими вимогами до швидкості обробки даних.
Перш за все SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ здатний зацікавити геймерів, які зможуть швидко запускати ігри без довгого очікування завантаження рівнів. Підійде він і для професійних систем, що використовуються для роботи з графікою, аналізу великих масивів даних і т. д. Високу пропускну здатність носія (до 7000 МБ/с при читанні і до 5000 МБ/с при записі) насамперед забезпечує сучасна апаратна основа: флеш-пам'ять 3D TLC NAND і фірмовий контролер Elpis. Плюс тут використовується швидкий інтерфейс PCI-E 4.0 4x і протокол NVMe. До переваг моделі також відноситься високий рівень надійності і довговічності, що підтверджує як 5-річна Офіційна гарантія, так і показник напрацювання на відмову (TBW) в 600 ТБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора
Усі ціни 28 →Samsung 980 PRO M2 NVMe SSD MZ-V8P1T0BW 1 TB PCIe 40 7000 MB/s Read 5000 M | 449 zł |
Dysk SSD Samsung 980 Pro 1TB M.2 PCIe 4.0 x4 V-NAND 3bit MLC (MZ-V8P1T0BW) | 468 zł |
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe 980 PRO MZ-V8P1T0BW | 499 zł |
Samsung 980 Pro 1TB HD-SSDM2-SAM-069 | 519 zł |
Dysk SAMSUNG 980 Pro 1TB SSD | 479 zł |
Новий виток еволюції
Твердотілі накопичувачі Samsung із серій EVO і PRO хоч і злегка пригальмували в темпах розвитку, але все ще залишаються зразком постійної оптимізації. Наприклад, у моделі 980 PRO інженери компанії постаралися вирішити одну з головних проблем сучасних M.2 SSD - швидке заповнення буфера пам'яті, через який швидкість читання або запису з часом істотно знижується. Завдяки збільшенню SLC-буфера до 1024 МБ накопичувач здатний довше утримувати паспортну швидкість читання та запису. Ну і як це заведено у Samsung, за прогрес доведеться трохи доплатити.
Підтримка шин PCI-E 4.0
Samsung 980 PRO працює під управлінням фірмового контролера Samsung Elpis, який заточений під роботу з інтерфейсом наступного покоління PCI-E 4.0. Четверта версія має набагато більшу пропускну здатність, що й вилилося в серйозне збільшення лінійної швидкості запису та читання (5000 та 7000 Мб/с відповідно). Показники IOPS зросли майже вдвічі, порівняно з 970 EVO Plus. Традиційно для накопичувачів такого рівня використовується висококласна флеш-пам'ять, яка витримує безліч циклів перезапису. Для моделі ємністю 1 ТБ виробник обіцяє до 600 ТБ до напрацювання на відмову, а свої слова підкріплює 5-річною гарантією.
Фірмове ПЗ
Окремо варто відзначити унікальне у своєму роді ПЗ Magician, що йде в комплекті з накопичувачем, яке розширює можливості використання накопичувача. Крім оптимізації швидкості роботи, моніторингу працездатності контролера та перевірки TBW у ньому, наприклад, можна налаштувати баланс між ємністю та довговічністю накопичувача. За допомогою повзунка Over Provisioning користувач може задати розмір резервної області SSD, яка буде доступна постійно через що флеш-пам'ять NAND зношуватиметься повільніше і рівномірніше.
Модификації Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW
Ціни на Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ | від 360 zł | 18 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 360 zł | 29 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором | від 519 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 647 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 759 zł | 19 пропозицій |