SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 ТБ
Відео 13Фото 26 |
Samsung MZ-V9P2T0GW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 990 PRO with Heatsink 2000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD inter | 1 263 zł |
Dysk SSD do konsoli PlayStation 5 - Samsung SSD 990 PRO 2TB Heatsink | 899 zł |
Samsung Mz-v9p2t0gw 990 Pro 2tb Ssd M.2 Posrebrzany | 1 150 zł |
Samsung SSD 990 PRO, M.2 - 2TB (Heatsink) | 1 018 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW
Ціни на Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 489 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 ТБ з радіатором | від 529 zł | 31 пропозиція | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 ТБ | від 899 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 769 zł | 24 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 884 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 ТБ без радіатора | від 1 499 zł | 16 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 ТБ з радіатором | від 1 549 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →