SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 TB
Wideo 13Zdjęcia 26 |
Samsung MZ-V9P2T0GW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 990 PRO with Heatsink 2000 GB, SSD form factor M.2 2280, SSD inter | 1 263 zł |
Dysk SSD do konsoli PlayStation 5 - Samsung SSD 990 PRO 2TB Heatsink | 840 zł |
Samsung Mz-v9p2t0gw 990 Pro 2tb Ssd M.2 Posrebrzany | 1 150 zł |
Samsung SSD 990 PRO, M.2 - 2TB (Heatsink) | 1 028 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW
Ceny na Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 TB bez radiatora | od 489 zł | 25 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 TB z chłodnicą | od 500 zł | 28 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 TB | od 840 zł | 4 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 TB bez radiatora | od 769 zł | 23 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW 2 TB z chłodnicą | od 884 zł | 20 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 TB bez radiatora | od 1 499 zł | 16 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 TB z chłodnicą | od 1 549 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →