SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором
Відео 19Фото 6 |
Samsung MZ-V8P2T0CW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 980 PRO SSD with Heatsink 2TB PCIe Gen 4 NVMe M2 Internal Solid St | 840 zł |
Samsung 980 Pro SSD - 2TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 759 zł |
Samsung Dysk SSD 980PRO Heatsink NVMeMZ-V8P2T0CW DGSAMWBT20980HS | 965 zł |
Samsung 980 Pro Heatsink 2TB HD-SSDM2-SAM-097 | 949 zł |
Samsung Samsung 980 PRO Heatsink PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD 1TB MZ-V8P2T0CW | 799 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW
Ціни на Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ | від 360 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 360 zł | 30 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором | від 499 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 647 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 759 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →