SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ
Відео 19Фото 12 |
Samsung MZ-V8P500BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 980 Pro SSD - 500GB - Bez radiatora - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 391 zł |
Samsung 980 Pro 500GB HD-SSDM2-SAM-068 | 389 zł |
Dysk SAMSUNG 980 Pro 500 GB SSD | 369 zł |
Samsung Electronics Polska Dysk SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500GB M.2 | 406 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW
Ціни на Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ | від 360 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 360 zł | 30 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором | від 499 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 647 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 759 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →