SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 GB
Wideo 19Zdjęcia 12 |
Samsung MZ-V8P500BW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 980 PRO M2 500 GB PCI Express 40 V-NAND MLC NVMe MZ-V8P500BW | 425 zł |
Samsung 980 Pro 500GB HD-SSDM2-SAM-068 | 389 zł |
Dysk SAMSUNG 980 Pro 500 GB SSD | 359 zł |
Samsung Electronics Polska Dysk SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500GB M.2 | 406 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW
Ceny na Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 GB | od 359 zł | 19 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 TB bez radiatora | od 360 zł | 33 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 TB z chłodnicą | od 524 zł | 20 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 TB bez radiatora | od 647 zł | 21 oferta | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 TB z chłodnicą | od 715 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →