SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 ТБ з радіатором
Відео 13Фото 11 |
Samsung MZ-V9P1T0GW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 ТБ з радіатором
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 990 Pro MZ-V9P1T0CW wewnętrzny dysk SSD z radiatorem NVMe M2 PCIe | 529 zł |
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 990 PRO Heatsink PCIe 4.0 NVMe M.2 1TB Czarno-cze | 639 zł |
Samsung 990 Pro SSD - 1TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 569 zł |
Samsung Dysk SSD 990PRO Heatsink NVMe 1TB DGSAMWBT10990HS | 760 zł |
Samsung 990 Pro Heatsink 1TB HD-SSDM2-SAM-119 | 649 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW
Ціни на Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 490 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 ТБ з радіатором | від 529 zł | 31 пропозиція | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 ТБ | від 899 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 769 zł | 24 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 884 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 ТБ без радіатора | від 1 499 zł | 16 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 ТБ з радіатором | від 1 549 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →