SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 ТБ з радіатором
Відео 13Фото 26 |
Samsung MZ-V9P4T0CW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 ТБ з радіатором
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG - 990 PRO - Wewnętrzny dysk SSD - 4 TB - z radiatorem - PCIe 40 - | 1 616 zł |
Samsung 990 Pro SSD - 4TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 1 549 zł |
Samsung Dysk SSD 990PRO Heatsink NVMe 4TB MZ-V9P4T0CW DGSAMWBT40990HS | 2 088 zł |
Samsung Samsung Dysk 990 PRO Heatsink PCIe 4.0 NVMe™ M.2 SSD 4TB MZ-V9P4T0 | 1 699 zł |
Samsung 990 Pro Heatsink 4TB HD-SSDM2-SAM-130 | 1 819 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW
Ціни на Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 490 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 ТБ з радіатором | від 529 zł | 31 пропозиція | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 ТБ | від 899 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 769 zł | 24 пропозиції | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 884 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 ТБ без радіатора | від 1 499 zł | 16 пропозицій | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 ТБ з радіатором | від 1 549 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →