SSD Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 TB z chłodnicą
Wideo 13Zdjęcia 26 |
Samsung MZ-V9P4T0CW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG - 990 PRO - Wewnętrzny dysk SSD - 4 TB - z radiatorem - PCIe 40 - | 1 616 zł |
Samsung 990 Pro SSD - 4TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 1 549 zł |
Samsung Dysk SSD 990PRO Heatsink NVMe 4TB MZ-V9P4T0CW DGSAMWBT40990HS | 2 088 zł |
Samsung Samsung Dysk 990 PRO Heatsink PCIe 4.0 NVMe™ M.2 SSD 4TB MZ-V9P4T0 | 1 699 zł |
Samsung 990 Pro Heatsink 4TB HD-SSDM2-SAM-130 | 1 819 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW
Ceny na Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0BW 1 TB bez radiatora | od 489 zł | 25 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW 1 TB z chłodnicą | od 500 zł | 28 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0GW 2 TB | od 840 zł | 4 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW 2 TB bez radiatora | od 769 zł | 23 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW 2 TB z chłodnicą | od 884 zł | 20 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0BW 4 TB bez radiatora | od 1 499 zł | 16 oferty | ||
Samsung 990 PRO MZ-V9P4T0CW 4 TB z chłodnicą | od 1 549 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →