SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOODRAM IRDM PRO SLIM M2 PCIe 4x4 NVMe 4TB HD-SSDM2-GR-081 | 1 396 zł |
GoodRam IRDM Pro Slim 4TB PCIe Gen4 x4 NVMe | 1 398 zł |
Dysk SSD GOODRAM IRDM Pro Slim M.2 4TB | 1 406 zł |
GoodRam IRDM Pro Slim 4TB PCIe Gen4 x4 NVMe | 1 399 zł |
Dysk SSD GOODRAM IRDM PRO SLIM 4TB PCIe M.2 2280 NVMe (7000/6850) | 1 480 zł |
GOODRAM IRDM PRO M.2 SLIM 4TB 2280 PCIe NVMe | 1 361 zł |
GOODRAM 4TB M.2 PCIe Gen4 NVMe IRDM PRO Slim - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki | 1 399 zł |
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ | від 375 zł | 12 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ | від 664 zł | 9 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ | від 1 361 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →