Карта пам'яті GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 ГБ
GOODRAM microSDXC IRDM V30 UHS I U3 A2 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram Irdm Uhs-I U3 5908267961346 Karta Pamięci Czarny 128 GB | 79 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 128GB UHS-I U3 A2 + adapter SFGODMD128M | 81 zł |
GOODRAM micro SDXC IRDM 128GB V30 A2 (UHS I U3) + adapter RF-SDMIC-GR-112 | 81 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 128GB UHS-I U3 A2 + adapter | 148 zł |
GOODRAM Karta pamięci microSD IRDM 128GB UHS-I U3 A2 + adapter 68730 | 81 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2
Ціни на GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 32 ГБ | від 26 zł | 9 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 64 ГБ | від 34 zł | 18 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 128 ГБ | від 55 zł | 20 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 256 ГБ | від 130 zł | 13 пропозицій | ||
GOODRAM microSD IRDM V30 UHS I U3 A2 512 ГБ | від 272 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →