SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram Dysk Twardy IRDM Pro Slim SSD TLC 3D NAND 1 TB SSD S0237530 | 378 zł |
GOODRAM IRDM PRO SLIM M2 PCIe 4x4 NVMe 1TB HD-SSDM2-GR-079 | 408 zł |
GoodRam IRDM Pro Slim 1TB PCIe Gen4 x4 NVMe | 399 zł |
Dysk SSD GOODRAM IRDM Pro Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 M.2 1TB | 405 zł |
GoodRam IRDM Pro Slim 1TB PCIe Gen4 x4 NVMe | 419 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ | від 375 zł | 12 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ | від 664 zł | 9 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ | від 1 361 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →