SSD GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ
Фото 11 |
GOODRAM SSDPR-PX700-01T-80 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ
Усі ціни 16 →HD M2 SSD 1TB GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 | 360 zł |
GOODRAM Dysk SSD GOODRAM PX700 1 TB PCIe gen. 4 x4 NVMe SSDPR-PX700-01T-80 | 349 zł |
GOODRAM Dysk SSD PX700 1TB M.2 PCIe 2280 4x4 7400/6500MB/s DGGODWKT01PX700 | 389 zł |
GOODRAM PX700 M2 PCIe NVMe 1TB HD-SSDM2-GR-086 | 379 zł |
Dysk GOODRAM PX700 1TB SSD | 366 zł |
Доступність та продуктивність в одному флаконі
Серія PX від GOODRAM демонструє, як можна поєднувати доступну ціну з високими стандартами якості та швидкостями передачі даних. Новинка PX700, покращуючи пропозицію свого попередника PX600, є ідеальним рішенням для ігрових ПК і консолей, завдяки посиленому контролеру, збільшеним швидкостям і оптимізованій тепловіддачі.
Ефективне управління та інноваційні технології
Ключову роль у GOODRAM PX700 відіграє чотириканальний контролер Maxiotek, що підтримує інтерфейс PCI-E 4.0 та технологію Host Memory Buffer, що дозволяє використовувати системну пам'ять замість дорогого DRAM. Це рішення не лише знижує вартість виробництва, а й забезпечує гідну продуктивність.
Висока швидкість та надійність
PX700 не поступається у продуктивності дорожчим аналогам, досягаючи швидкості читання до 7400 МБ/с завдяки ефективному теплозахисту та графеновій прокладці. Такий підхід гарантує стабільність роботи навіть за високих навантажень, підкріплену 5-річною гарантією. GOODRAM пропонує високоякісний продукт за ціною, значно нижчою за пропозиції від провідних виробників, що робить PX700 привабливим вибором для широкого кола користувачів.
Модификації GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80
Ціни на GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 ТБ | від 349 zł | 16 пропозицій | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 2 ТБ | від 628 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80 4 ТБ | від 1 158 zł | 13 пропозицій |