SSD GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 TB
Zdjęcia 11 |
GOODRAM SSDPR-PX700-01T-80 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Kup GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 TB
Wszystkie ceny 16 →HD M2 SSD 1TB GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 | 360 zł |
GOODRAM Dysk SSD GOODRAM PX700 1 TB PCIe gen. 4 x4 NVMe SSDPR-PX700-01T-80 | 349 zł |
GOODRAM Dysk SSD PX700 1TB M.2 PCIe 2280 4x4 7400/6500MB/s DGGODWKT01PX700 | 389 zł |
GOODRAM PX700 M2 PCIe NVMe 1TB HD-SSDM2-GR-086 | 379 zł |
Dysk GOODRAM PX700 1TB SSD | 366 zł |
Przystępna cena i wydajność w jednym pakiecie
Seria PX firmy GOODRAM pokazuje, jak przystępne ceny można połączyć z wysokimi standardami jakości i szybkościami przesyłania danych. Nowy PX700, będący udoskonaleniem oferty swojego poprzednika PX600, jest idealnym rozwiązaniem dla komputerów stacjonarnych i konsol do gier, dzięki mocniejszemu kontrolerowi, zwiększonym prędkościom i zoptymalizowanemu zarządzaniu temperaturą.
Efektywne zarządzanie i innowacyjne technologie
Kluczową rolę w GOODRAM PX700 odgrywa czterokanałowy kontroler Maxiotek obsługujący interfejs PCI-E 4.0 oraz technologię Host Memory Buffer, która pozwala na wykorzystanie pamięci systemowej zamiast drogiego DRAM-u. Rozwiązanie to nie tylko obniża koszty produkcji, ale także zapewnia przyzwoitą wydajność.
Wysoka prędkość i niezawodność
PX700 jest równie wydajny jak jego droższe odpowiedniki, osiągając prędkość odczytu do 7400 MB/s dzięki skutecznej ochronie termicznej i wyściółce grafenowej. Takie podejście gwarantuje stabilną pracę nawet przy dużych obciążeniach, popartą 5-letnią gwarancją. GOODRAM oferuje produkt wysokiej jakości w cenie znacznie niższej od ofert wiodących producentów, co czyni PX700 atrakcyjnym wyborem dla szerokiego grona użytkowników.
Modyfikacje GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80
Ceny na GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-01T-80 1 TB | od 349 zł | 16 oferty | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-02T-80 2 TB | od 628 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM PX700 SSDPR-PX700-04T-80 4 TB | od 1 158 zł | 13 oferty |