SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ
Фото 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 2022 рікСХ (стабільні 2.5") |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram Generacja 2 SSDPR-CX400-G2 Dysk SSD 128 GB Czarny SSDPR-CX400-128 | 100 zł |
GOODRAM Dysk SSD CX400-G2 128GB SATA3 2,5 DGGODWB128CX4G2 | 60 zł |
Dysk SSD Goodram CX400-G2 128GB SATA3 SSDPR-CX400-128-G2 | 69 zł |
GOODRAM CX400 Gen.2 128GB HD-SSD25-GR-151 | 65 zł |
Dysk GOODRAM CX400 128GB SSD | 62 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2
Ціни на GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ | від 60 zł | 22 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 ГБ | від 89 zł | 22 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 ГБ | від 138 zł | 23 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 ТБ | від 186 zł | 23 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ | від 525 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →