SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ
Фото 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-02T-G2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
goodram - Napęd SSD z 2048 GB pamięć danych 2 TB CX400 G2 25 SATA III wewn | 700 zł |
GOODRAM Dysk SSD CX400-G2 2TB SATA3 2,5 7mm DGGODWBT20CX4G2 | 527 zł |
GOODRAM CX400 Gen.2 2TB HD-SSD25-GR-195 | 559 zł |
Dysk GOODRAM CX400 2TB SSD | 525 zł |
Dysk GOODRAM CX400 2TB SSD | 525 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2
Ціни на GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ | від 60 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 ГБ | від 89 zł | 20 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 ГБ | від 138 zł | 17 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 ТБ | від 239 zł | 18 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ | від 525 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →