SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 ТБ
Фото 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-01T-G2 2022 рікСХ (стабільні 2.5") |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 ТБ
Усі ціни 23 →Goodram Cx400-G2 14879166 Wewnętrzny Dysk Ssd Czarny 1042 GB | 239 zł |
GOODRAM Dysk SSD GOODRAM CX400 GEN.2 1TB SATA III 2,5 SSDPR-CX400-01T-G2 C | 269 zł |
GOODRAM CX400 | 293 zł |
GOODRAM Dysk SSD CX400-G2 1TB SATA3 2,5 7mm DGGODWBT10CX4G2 | 242 zł |
GOODRAM CX400 Gen.2 1TB HD-SSD25-GR-150 | 279 zł |
64-шарова пам'ять TLC 3D NAND
GOODRAM CX400 GEN.2 ― це доступний, але продуктивний SSD накопичувач об'ємом 1000 ГБ, який, на думку виробника, є відмінним варіантом на роль системного диска у старих ноутбуках, ультрабуках, офісних ПК та недорогих ігрових системах, у яких відсутній більш сучасний слот M.2 та не підтримується протокол NVMe. При його виробництві польський виробник використав 64-шарову пам'ять TLC 3D NAND та двоканальний контролер Phison PS3111-S11. Він оснащений 32 МБ буферної пам'яті, підтримує ECC корекцію помилок за допомогою LDPC, завдяки чому підвищується витривалість TLC-пам'яті.
Робота над помилками
Так як це вже друге покоління накопичувача, треба почати з того, що ж у ньому змінилося. Виробник заявляє швидкість читання та запису на рівні 550 та 500 МБ/с. У першій версії було 550 та 490 МБ/с відповідно. Трохи змінилися показники IOPS, але ця різниця ніяк не впливає на загальну картину. Дещо змінився дизайн лицьової панелі. Втім, значно важливіша робота над оптимізацією контролера та пам'яті, яка дозволила накопичувачу впевненіше тримати паспортну швидкість і не падати так низько під час заповнення кешу, як це робив CX400.
Корисні програми для оптимізації накопичувача
Крім цього виробник додав підтримку фірмового програмного забезпечення Optimum, за допомогою якого користувач може клонувати дані, протестувати працездатність, оцінити ступінь зносу диска та оновити прошивку. По суті, це повноцінний хаб для оптимізації та налаштування SSD, що дозволяє продовжити термін його служби. Загалом GOODRAM провела якісну роботу над помилками та випустила досить цікавий варіант для апгрейду старого ноутбука чи HDD у ігровому ПК.
Модификації GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2
Ціни на GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ | від 60 zł | 22 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 ГБ | від 89 zł | 22 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 ГБ | від 138 zł | 23 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 ТБ | від 186 zł | 24 пропозиції | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ | від 525 zł | 13 пропозицій |