SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 GB
Zdjęcia 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-128-G2 2022 rokCX (stabilne 2.5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram Generacja 2 SSDPR-CX400-G2 Dysk SSD 128 GB Czarny SSDPR-CX400-128 | 100 zł |
GOODRAM Dysk SSD CX400-G2 128GB SATA3 2,5 DGGODWB128CX4G2 | 60 zł |
Dysk SSD Goodram CX400-G2 128GB SATA3 SSDPR-CX400-128-G2 | 69 zł |
GOODRAM CX400 Gen.2 128GB HD-SSD25-GR-151 | 65 zł |
Dysk GOODRAM CX400 128GB SSD | 62 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2
Ceny na GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 GB | od 60 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 GB | od 89 zł | 20 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 GB | od 138 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 TB | od 239 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 TB | od 525 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →