SSD Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 GB
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Silicon Power SP120GBSS3S55S25 |
|
Jeden z najbardziej przystępnych cenowo modeli dysków SSD 120 GB SATA 3. Jest pozycjonowany jako produkt klasy podstawowej przeznaczony do użytku jako dysk systemowy do komputera osobistego/domowego lub laptopa, służącego do rozwiązywania prostych zadań domowych i zawodowych. Dzięki standardowej obudowie 2,5 "i małej grubości (7 mm) nadaje się do instalacji we wszystkich pełnowymiarowych i dużych modelach notebooków.
Główną zaletą dysku Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 jest możliwość szybkiego dostępu do losowego bloku danych i przyzwoita prędkość odczytu/zapisu (460/370 MB/s). W tych kluczowych parametrach urządzenie wielokrotnie przewyższa dowolny model z segmentu konsumenckich dysków twardych. Podstawą sprzętową dysku jest wielokanałowy kontroler Phison, który zapewnia szybkie buforowanie zapisu SLC, przy czym pojemność szybkiego zapisu jest stosunkowo mała i może osiągnąć 4 GB. Obsługiwane są również aktualne algorytmy LDPC ECC do korekcji błędów sprzętowych, monitoring SMART, technologie NCQ i TRIM. Użycie takiego dysku SSD do modernizacji domowego komputera PC lub laptopa wyposażonego w systemowy HDD pozwala na 2-3 krotnie szybsze ładowanie zainstalowanego systemu operacyjnego, a także aplikacji i gier wymagających dużej ilości zasobów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 GB
Wszystkie ceny 9 →Silicon Power S55 120GB HD-SSD25-SLP-002 | 65 zł |
Dysk SILICON POWER Slim S55 120GB SSD | 65 zł |
Silicon Power Dysk SSD Silicon Power S55 120GB 2,5" SATA III 550/420 MB/s | 76 zł |
Dysk SILICON POWER Slim S55 120GB SSD | 65 zł |
Dysk SILICON POWER Slim S55 120GB SSD SP120GBSS3S55S25 | 65 zł |
Modyfikacje Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25
Ceny na Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 GB | od 63 zł | 10 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 GB | od 85 zł | 17 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 GB | od 155 zł | 22 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25 960 GB | od 236 zł | 7 oferty |