SSD Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25 960 GB
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Silicon Power SP960GBSS3S55S25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25 960 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power 960GB S55 7 mm 25-calowy wewnętrzny dysk SSD SATA III | 236 zł |
Silicon Power Slim S55 | 342 zł |
Silicon Power S55 960GB HD-SSD25-SLP-005 | 275 zł |
Dysk twardy SSD SILICON POWER S55, 2.5', 960 GB, SATA III, 560 MB/s | 254 zł |
SILICON POWER Slim S55 - 960 GB - SATA | 378 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25
Ceny na Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 GB | od 64 zł | 13 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 GB | od 85 zł | 20 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 GB | od 160 zł | 23 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25 960 GB | od 236 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →