SSD Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 GB
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Silicon Power SP480GBSS3S55S25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power SLIM S55 SP480GBSS3S55S25 Wewnętrzny Dysk SSD 480 GB Czarny | 188 zł |
Silicon Power Dysk SSD Slim S55 480GB 2,5\" SATA3 500/450 MB/s 7mm DGSIPWB | 160 zł |
Silicon Power S55 480GB HD-SSD25-SLP-004 | 180 zł |
Dysk SILICON POWER Slim S55 480GB SSD | 154 zł |
Silicon Power Dysk SSD Slim S55 480GB 2,5\" SATA3 500/450 MB/s 7mm 37452 | 163 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25
Ceny na Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 GB | od 63 zł | 10 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 GB | od 85 zł | 17 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 GB | od 154 zł | 22 oferty | ||
Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25 960 GB | od 254 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →