SSD Apacer Zadak TWSS3 ZS512GTWSS3-1 512 GB
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Apacer ZS512GTWSS3-1 512 GB1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer Zadak TWSS3 ZS512GTWSS3-1 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZADAK TWSS3 512 GB SSD czarny SATA 6 Gb/s 25" ZS512GTWSS3-1 | 267 zł |
Dysk SSD Apacer TWSS3 512GB 2.5" SATA III (ZS512GTWSS3-1) | 185 zł |
Dysk SSD Apacer ZADAK TWSS3 512GB SATA3 2,5" (560/540 MB/s) TLC | 196 zł |
Apacer 512GB 2,5" SATA SSD ZADAK TWSS3 - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 199 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Apacer Zadak TWSS3 ZS512GTWSS3-1
Ceny na Apacer Zadak TWSS3 ZS512GTWSS3-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Zadak TWSS3 ZS512GTWSS3-1 512 GB | od 185 zł | 4 oferty | ||
Apacer Zadak TWSS3 ZS1TBTWSS3-1 1 TB | od 318 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →