SSD Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1 256 ГБ
Відео 1Фото 4 | Товар застарів 276 zł Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 256; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс M.2: PCI-E 3.0 4x; NVMe; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 1200; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 3500; DWPD (разів/день): 0.4; Гарантія виробника: 5 років; TRIM; Радіатор охолодження M.2; |
Apacer AP256GAS2280P4UPRO-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1
Ціни на Apacer AS2280P4U Pro AP256GAS2280P4UPRO-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4U Pro AP512GAS2280P4UPRO-1 512 ГБ | від 191 zł | 7 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP1TBAS2280P4UPRO-1 1 ТБ | від 324 zł | 6 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4U Pro AP2TBAS2280P4UPRO-1 2 ТБ | від 679 zł | 4 пропозиції |