SSD WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ
Відео 9Фото 10 |
WD WDS250G3B0E |
|
Технологія nCache 4.0 з гібридним кешем SLC, що прискорює передачу великих файлів файлів.
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Blue SN580 M2 NVMe SSD 250 GB PCIe Gen 4 x 4 z prędkością odczytu do 40 | 307 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Blue 250GB SN580 NVMe M.2 PCIe Gen4 DGWDCWK250 | 216 zł |
Dysk WD Blue SN580 250GB SSD | 215 zł |
WDS250G3B0E | 267 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Blue SN580 WDS250G3B0E
Ціни на WD Blue SN580 WDS250G3B0E |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ | від 215 zł | 20 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ | від 226 zł | 18 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 ТБ | від 308 zł | 22 пропозиції | ||
WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 ТБ | від 529 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →