SSD WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A 250 ГБ
Відео 11Фото 4 |
WD WDS250G2B0A |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A 250 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk SSD WD Blue 250GB 2.5" SATA III (WDS250G2B0A) | 249 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk WD Blue WDS250G2B0A (250 GB ; 2.5 ; SATA III) - P | 253 zł |
Western Digital 3D NAND SSD | 284 zł |
Відеоогляди
Модификації WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A
Ціни на WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A 250 ГБ | від 249 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue SSD 3D NAND WDS500G2B0A 500 ГБ | від 255 zł | 3 пропозиції | ||
WD Blue SSD 3D NAND WDS400T2B0A 4 ТБ | від 1 401 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →