SSD WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A 250 GB
Wideo 11Zdjęcia 4 |
WD WDS250G2B0A |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A 250 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD WD Blue 250GB 2.5" SATA III (WDS250G2B0A) | 249 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dysk WD Blue WDS250G2B0A (250 GB ; 2.5 ; SATA III) - P | 253 zł |
Western Digital 3D NAND SSD | 284 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A
Ceny na WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A |
---|---|---|---|---|
WD Blue SSD 3D NAND WDS250G2B0A 250 GB | od 249 zł | 3 oferty | ||
WD Blue SSD 3D NAND WDS500G2B0A 500 GB | od 255 zł | 3 oferty | ||
WD Blue SSD 3D NAND WDS400T2B0A 4 TB | od 1 401 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →