SSD Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 ТБ
Відео 13Фото 3 |
Crucial CT2000MX500SSD1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 ТБ
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Crucial MX500 2TB CT2000MX500SSD1 | 837 zł |
Crucial MX500 2TB Sata3 2.5'' 560/510 MB/s DGCRCWBT20MX500 | 874 zł |
Crucial MX500 2TB HD-SSD25-CUL-060 | 719 zł |
Dysk CRUCIAL MX500 2TB SSD | 679 zł |
Dysk CRUCIAL MX500 2TB SSD | 679 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial MX500 CT2000MX500SSD1
Ціни на Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 ГБ | від 148 zł | 23 пропозиції | ||
Crucial MX500 CT500MX500SSD1 500 ГБ | від 162 zł | 24 пропозиції | ||
Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ | від 317 zł | 16 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 ТБ | від 555 zł | 20 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ | від 1 299 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →