SSD Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ
Відео 13Фото 3 |
Crucial CT4000MX500SSD1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Crucial MX500 4TB CT4000MX500SSD1 | 1 482 zł |
Crucial MX500 SSD - 4TB - SATA-600 - 2.5" | 1 463 zł |
Crucial Dysk SSD MX500 4TB 2.5 SATA3 DGCRCWBT40MX500 | 1 584 zł |
Crucial MX500 4TB HD-SSD25-CUL-090 | 1 359 zł |
Dysk CRUCIAL MX500 4TB SSD | 1 299 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial MX500 CT4000MX500SSD1
Ціни на Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 ГБ | від 148 zł | 24 пропозиції | ||
Crucial MX500 CT500MX500SSD1 500 ГБ | від 162 zł | 25 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ | від 317 zł | 17 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 ТБ | від 555 zł | 21 пропозиція | ||
Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ | від 1 299 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →