SSD Crucial P3 CT500P3SSD8 500 ГБ
Відео 8Фото 6 |
Crucial CT500P3SSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P3 CT500P3SSD8 500 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Crucial Taca SSD P3 M2 500 GB PCIe Gen3x4 2280 CT500P3SSD8T | 520 zł |
Crucial P3 SSD - 500GB - M.2 2280 - PCIe 3.0 | 233 zł |
Crucial Dysk SSD P3 500GB M.2 NVMe 2280 PCIe 3.0 3500/1900 DGCRCWK500P3000 | 300 zł |
Dysk CRUCIAL P3 500GB SSD | 261 zł |
Crucial P3 M.2 PCI-e NVMe 500GB HD-SSDM2-CUL-041 | 261 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial P3 CT500P3SSD8
Ціни на Crucial P3 CT500P3SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 CT500P3SSD8 500 ГБ | від 185 zł | 17 пропозицій | ||
Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 ТБ | від 316 zł | 19 пропозицій | ||
Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 ТБ | від 455 zł | 11 пропозицій | ||
Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 ТБ | від 1 069 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →