SSD WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ
Відео 17Фото 7 |
WD WDS500G3X0E |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital Dysk SSD WD Black 500GB SN770 NVMe 2280 M2 WDS500G3X0E DGW | 284 zł |
WD Black SN770 M.2 PCIe NVMe 500GB HD-SSDM2-WD-103 | 289 zł |
Dysk WD Black SN770 500GB SSD | 279 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Black 500GB SN770 NVMe 2280 M2 WDS500G3X0E 899 | 289 zł |
Dysk WD Black SN770 500GB SSD | 279 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Black SN770 WDS500G3X0E
Ціни на WD Black SN770 WDS500G3X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN770 WDS250G3X0E 250 ГБ | від 225 zł | 15 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS500G3X0E 500 ГБ | від 185 zł | 22 пропозиції | ||
WD Black SN770 WDS100T3X0E 1 ТБ | від 276 zł | 27 пропозицій | ||
WD Black SN770 WDS200T3X0E 2 ТБ | від 469 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →