SSD WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора
Відео 19Фото 6 |
WD WDS200T2X0E |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD WDS200T2X0E WDBLACK SN850X 2TB M2 2280 PCIe Gen4 NVMe Gaming SSD do 730 | 693 zł |
WD Black SN850X SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 - Bez radiatora | 799 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Black SN850X 2TB NVMe 2280 M2 DGWDCWKT02T2X0E | 789 zł |
WD Black SN850X M.2 PCIe NVMe 2TB HD-SSDM2-WD-120 | 739 zł |
Dysk WD Black SN850X 2TB SSD | 739 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Black SN850X WDS200T2X0E
Ціни на WD Black SN850X WDS200T2X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 ТБ без радіатора | від 339 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 ТБ з радіатором | від 469 zł | 22 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора | від 693 zł | 22 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 ТБ з радіатором | від 814 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 ТБ без радіатора | від 1 379 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →