SSD WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 ТБ без радіатора
Відео 19Фото 6 |
WD WDS100T2X0E |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 ТБ без радіатора
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wd Sn850X WDS100T2X0E Dysk Ssd Czarny 1 TB | 419 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Black 1TB SN850X NVMe M.2 PCIe Gen4 2280 DGWDC | 444 zł |
WD Black SN850X M.2 PCIe NVMe 1TB HD-SSDM2-WD-117 | 429 zł |
Dysk WD Black SN850X 1TB SSD | 419 zł |
Dysk SSD WD M.2 2280″ 1 TB PCIe Gen 4.0 x4 7300MB/s | 536 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Black SN850X WDS100T2X0E
Ціни на WD Black SN850X WDS100T2X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 ТБ без радіатора | від 339 zł | 20 пропозицій | ||
WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 ТБ з радіатором | від 469 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора | від 693 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 ТБ з радіатором | від 819 zł | 21 пропозиція | ||
WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 ТБ без радіатора | від 1 379 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →