SSD WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ
Відео 9Фото 10 |
WD WDS500G3B0E |
|
Технологія nCache 4.0 з гібридним кешем SLC, що прискорює передачу великих файлів файлів.
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Blue SN580 SSD - 500GB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 249 zł |
Western Digital Dysk SSD WD Blue 500GB SN580 NVMe M.2 PCIe Gen4 2280 DGWDC | 242 zł |
WD Blue SN580 M.2 PCIe NVMe 500GB HD-SSDM2-WD-143 | 239 zł |
Dysk WD Blue SN580 500GB SSD | 234 zł |
Dysk SSD WD Blue M.2 2280″ 500 GB PCI-Express x4 NVMe 4000MB/s 3600MS/s | 294 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Blue SN580 WDS500G3B0E
Ціни на WD Blue SN580 WDS500G3B0E |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ | від 215 zł | 14 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ | від 226 zł | 13 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 ТБ | від 308 zł | 15 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 ТБ | від 538 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →