SSD WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 GB
Wideo 9Zdjęcia 10 |
WD WDS500G3B0E |
|
Technologia nCache 4.0 z hybrydową pamięcią podręczną SLC do szybszego przesyłania dużych plików.
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital Dysk SSD WD Blue 500GB SN580 NVMe M.2 PCIe Gen4 2280 DGWDC | 242 zł |
WD Blue SN580 M.2 PCIe NVMe 500GB HD-SSDM2-WD-143 | 239 zł |
Dysk WD Blue SN580 500GB SSD | 249 zł |
Dysk SSD WD Blue M.2 2280″ 500 GB PCI-Express x4 NVMe 4000MB/s 3600MS/s | 294 zł |
Dysk WD Blue SN580 500GB SSD | 249 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Blue SN580 WDS500G3B0E
Ceny na WD Blue SN580 WDS500G3B0E |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 GB | od 215 zł | 20 oferty | ||
WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 GB | od 226 zł | 18 oferty | ||
WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 TB | od 308 zł | 22 oferty | ||
WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 TB | od 529 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →